Vtípečky 10

8. července 2007 v 15:58
Stěžuje si blondýnka doktorovi: "Když jdu ven, mrznou mi uši." - "Ale to je normální, milá slečno, je tady zima a musíme nosit kulichy..." - "Ale já ho nosím!" - "To není možné, jak ho prosím vás nosíte?" - "Normálně, v ruce!"
Sedí holčička s chlapečkem na pískovišti a hrají si. Holčička má ale hezčí bábovičky než chlapeček, což se mu vůbec nelíbí. A tak řekne holčičce: Puč mi bábovičku nebo ti vypíchnu oko! Holčička: Ne! Maminka řekla že nemám pučovat. Chlapeček ji tedy vypíchne oko!! A pak opět řekne: Puč mi bábovičku nebo ti vypíchnu oko! Holčička: Nepučim! Maminka řekla že nemám pučovat! A tak jí chlapeček vypíchne i druhé oko!!! Najednou se holčička začne zvedat a balit si věci. Chlapeček na ní vytřeští oči a ptá se jí: Kam jdeš? A holčička na to: Maminka řikala, že až bude tma, mám jít domu.
Žena přišla k sexuologovi a říká: "Pane doktore, mám velký problém. Pokaždé, když večer ležíme v posteli a manžel dosáhne vyvrcholení, úplně nelidsky zařve." - "Ale madam, to je docela normální, v tom bych neviděl problém." - "Jo, problém je v tom, že mě to vždycky probudí."
Blondýnka se hlásí do podniku se zájmem o práci sekretářky. Ředitel se jí ptá: "A jak vám to jde na psacím stroji?" Slečna se začervená: "Tak na tom jsem to ještě nedělala!"
Děda se vnoci probudí a zjistí, že mu stojí. Probudí manželku a povídá "Hele Maruš podívej se na něj, co s tím budeme dělat?" "No když na něm teď nemáš ty faldy, tak by sis ho mohl pořádně umejt!"
Kluk se chce se svou holkou poprvé milovat, ale neví co má dělat,tak volá své matce:
"Mami co máme dělat?"
"No, jděte si lehnout do postele"
Kluk to udělá a po chvíli znovu volá mamce:
"Mami tak už ležíme co máme dělat teď?"
"No teď se slíkněte a lehněte si na sebe!"
Kluk to všechno udělá a po chvíli volá znova:
"A co teď?"
"No teď strč to největší do toho nejvíc chlupatýho"
Kluk to udělá a volá zas a matka se ho ptá:
"Tak co udělal si to?"
"Jo! Strčil jsem svůj nos do jejho podpaží!"
Žena přijde do erotického obchodu a ptá se prodavače: "Máte prezervativ velikosti XXL?" Prodavač: "Ano. Kolik jich chcete?" Žena: "Žádný, ale mohla bych počkat než si to sem půjde někdo koupit?"
Víte jaký je rozdíl mezi balónkem a panictvím?
Žádný, jednou píchnes a je po!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelča Nelča | Web | 8. července 2007 v 16:00 | Reagovat

ahoj máš moc pěknej blogís...jukni pls i ke mě a jestli se ti tam bude líbit, tak mě podpoř na http://prokletaheather.blog.cz/0707/soutez-o-nej-blog-1-kolo-hlasovani#komentar jsem tam jako Nelča..Když mi pošleš hlásek, tak taky někdy napiš a určo ti taky hlásnu..zatim ahoj :)

2 Evžík Evžík | 8. července 2007 v 19:42 | Reagovat

maas to tam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama